Dziel się plikami i zarabiaj z LunaticFiles.com!

Wybierz jedną z dwóch możliwych metod zarabiania
Zarabiaj na pobraniach Twoich plików
Nawet do 150 zł za 1000 pobrań pliku!
Umieść link partnerski na swojej stronie
Zarabiaj na poleconych osobach!

Rozliczenie za pobranie 1000 razy Twojego plikuRozmiar pliku Zarobki
od 10 MB 3 zł
od 100 MB 15 zł
od 300 MB 30 zł
od 600 MB 45 zł
od 1025 MB 60 zł
od 2000 MB 75 zł
od 4000 MB 90 zł
od 6000 MB 105 zł
od 8000 MB 120 zł
od 10000 MB 150 zł

Jedno unikalne IP może wygenerować maksymalnie 0,30 zł w ciągu 24 godzin.
Zliczamy pobrania z państw: Polska, Francja, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Belgia, Dania, Luksemburg, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Włochy, Austria, Szwajcaria, Lichenstein, Monako, Malta, Cypr, Portugalia, Rosja, Izrael, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Korea Południowa, Hong Kong, USA, Kanada, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Pobrania przerwane oraz z kont premium nie są naliczane.
Naliczona kwota w panelu jest aktualizowana kilkukrotnie w ciągu doby.Nie musisz posiadać konta premiumAby zarabiać, nie musisz posiadać konta premium. Jednakże zakup jest wskazany, ponieważ zwiększa ilość dostępnej przestrzeni dyskowej z 1 TB do 4 TB oraz liczbę możliwych do uploadu plików w jednym czasie z 10 na 30. Zarówno konto zwykłe, jak i premium posiadają możliwość Remote Uploadu.Dwie metody zarabianiaPoza rozliczeniem za pobrane pliki, możesz również wybrać rozliczenie sprzedażowe. Płatności SMS również są liczone.Wypłacamy pieniądze szybko - również na konto bankowe w PolsceZdajemy sobie prawę, że nie każdy musi posiadać konto PayPal lub BitCoin. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów i dajemy im możliwość zlecenia wypłaty na konto bankowe już od 50 zł (wypłata w ciągu max 5 dni roboczych).Zarabiaj na poleconych osobachPo zarejestrowaniu otrzymasz własny link afiliacyjny, który będziesz mógł rozesłać w internecie zapraszając do założenia konta w naszym serwisie. Otrzymasz prowizję od pieniędzy zarobionych na sprzedaży premium przez poleconego.Zarabiaj na swojej stronie internetowejJeżeli gość na Twojej stronie kliknie w link prowadzący do pliku hostowanego na naszych serwerach i zakupi konto premium, otrzymasz od nas prowizję od sprzedaży. Wystarczy, że się zarejestrujesz i zweryfikujesz swój adres w ustawieniach.
Serwis LunaticFiles.com przestrzega praw autorskich i własności intelektualnej artystów. Wszelkie naruszenia regulaminu serwisu i programu partnerskiego, oraz próby oszukania systemu afilacyjnego mogą zakończyć się blokadą konta bez odwołania. Program partnerski powstał w celu nagradzania użytkowników dzielących się legalnymi plikami i nie może być wykorzystywany w innych celach.Regulamin   FAQ   Program partnerski   Zgłoszenie naruszenia   Sprawdz linki   Reseller   Kontakt  
© 2012-2018 LunaticFiles.com, All Rights Reserved